<![CDATA[babice24.pl - ]]> http://babice24.pl/rss pl <![CDATA[WIWAT MAJ, 3 MAJ]]> http://babice24.pl/artykul/wiwat-maj-3-maj/236241 Friday, 28 April 2017 17:29:24 +0200 <![CDATA[KATYŃ I SMOLEŃSK W BABICACH]]> http://babice24.pl/artykul/katyn-i-smolensk-w/230226 Monday, 24 April 2017 14:36:58 +0200 <![CDATA[OSTATNIE POŻEGNANIE WACŁAWA DZIUDZI]]> http://babice24.pl/artykul/ostatnie-pozegnanie/229965 Monday, 24 April 2017 12:57:18 +0200 <![CDATA[II EDYCJA KONKURSU "YOU CAN SING"]]> http://babice24.pl/artykul/ii-edycja-konkursu-you/227285 Friday, 21 April 2017 10:59:37 +0200 <![CDATA[ODSZEDŁ PASTERZ NASZ - GROBY PAŃSKIE]]> http://babice24.pl/artykul/odszedl-pasterz-nasz/200093 Saturday, 15 April 2017 00:30:44 +0200 <![CDATA[BĘDZIE REFERENDUM GMINNE]]> http://babice24.pl/artykul/bedzie-referendum-gminne/199978 Friday, 14 April 2017 10:27:00 +0200 <![CDATA[KWIETNIOWA AKCJA KRWIODAWSTWA]]> http://babice24.pl/artykul/kwietniowa-akcja-krwiodawstwa/199264 Sunday, 9 April 2017 17:06:40 +0200 <![CDATA[2. DZIESIĄTKA BABICKA]]> http://babice24.pl/artykul/2-dziesiatka-babicka/199175 Saturday, 8 April 2017 17:28:06 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE MIESZKAŃCÓW W BLIZNEM]]> http://babice24.pl/artykul/zebranie-mieszkancow/198665 Wednesday, 5 April 2017 10:04:40 +0200 <![CDATA[W ROCZNICĘ ŚMIERCI PAPIEŻA POLAKA]]> http://babice24.pl/artykul/w-rocznice-smierci/198342 Monday, 3 April 2017 11:21:33 +0200 <![CDATA[WRACA TRADYCJA PALENIA OPON NA JANA (BYŁ TO OCZYWIŚCIE ŻART NA PRIMA APRILIS)]]> http://babice24.pl/artykul/wraca-tradycja-palenia/198115 Saturday, 1 April 2017 08:43:11 +0200 <![CDATA[WIECZÓR NAGRÓD W BABICKIEJ SZKOLE]]> http://babice24.pl/artykul/wieczor-nagrod-w-babickiej/197917 Thursday, 30 March 2017 12:59:14 +0200 <![CDATA[TRAGICZNY WYPADEK W KOCZARGACH NOWYCH]]> http://babice24.pl/artykul/tragiczny-wypadek-w-koczargach/197421 Monday, 27 March 2017 12:38:51 +0200 <![CDATA[WALNE ZEBRANIE W OSP BABICE]]> http://babice24.pl/artykul/walne-zebranie-w-osp/197285 Sunday, 26 March 2017 11:31:37 +0200 <![CDATA[RUSZYŁA RUNDA WIOSENNA]]> http://babice24.pl/artykul/ruszyla-runda-wiosenna/197280 Sunday, 26 March 2017 11:09:40 +0200 <![CDATA[SPOTKANIE Z TADEUSZEM PŁUŻAŃSKIM W BLIZNEM]]> http://babice24.pl/artykul/spotkanie-z-tadeuszem/197137 Friday, 24 March 2017 14:11:07 +0200 <![CDATA[WYKŁAD "WIEM, CO PODPISUJE"]]> http://babice24.pl/artykul/wyklad-wiem-co-podpisuje/197119 Friday, 24 March 2017 13:05:56 +0200 <![CDATA[PRZEDSZKOLAKI OGŁOSIŁY KONIEC ZIMY]]> http://babice24.pl/artykul/przedszkolaki-oglosily/196936 Thursday, 23 March 2017 11:30:58 +0200 <![CDATA[Z OGRANICZENIAMI, ALE WRACA ODBIÓR BRĄZOWYCH WORKÓW]]> http://babice24.pl/artykul/z-ograniczeniami-ale/196785 Wednesday, 22 March 2017 13:45:07 +0200 <![CDATA[WALNE ZEBRANIE W OSP BORZĘCIN DUŻY]]> http://babice24.pl/artykul/walne-zebranie-w-osp/196435 Monday, 20 March 2017 13:03:26 +0200 <![CDATA[GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY - EDYCJA 2017]]> http://babice24.pl/artykul/gminny-konkurs-ortograficzny/196391 Monday, 20 March 2017 10:06:57 +0200 <![CDATA[OSTATNIA DROGA ŚP. WŁODZIMIERZA SULWIŃSKIEGO]]> http://babice24.pl/artykul/ostatnia-droga-sp-wlodzimierza/196316 Sunday, 19 March 2017 17:03:40 +0200 <![CDATA[POŻAR DOMU W JANOWIE]]> http://babice24.pl/artykul/pozar-domu-w-janowie/195635 Tuesday, 14 March 2017 20:04:46 +0200 <![CDATA[PROTEST NA ŻYWO W TVP 3]]> http://babice24.pl/artykul/protest-na-zywo-w-tvp/195267 Sunday, 12 March 2017 20:13:25 +0200 <![CDATA[SENIORZE - PRZYJDŹ NA TO SPOTKANIE]]> http://babice24.pl/artykul/seniorze--przyjdz-na/195071 Friday, 10 March 2017 13:39:10 +0200 <![CDATA[SPRAWDŹ JAKIE IMIONA NADAWANO W NASZEJ GMINIE W 2016 R.]]> http://babice24.pl/artykul/sprawdz-jakie-imiona/139594 Friday, 24 February 2017 12:57:11 +0200 <![CDATA[FERIE 2017 - MINI STOK NA POLNEJ]]> http://babice24.pl/artykul/ferie-2017--mini-stok/136281 Tuesday, 21 February 2017 15:05:04 +0200 <![CDATA[WRĘCZYLIŚMY INTERBABINICZA]]> http://babice24.pl/artykul/wreczylismy-interbabinicza/124096 Monday, 20 February 2017 13:02:54 +0200 <![CDATA[KOLIZJA W KWIRYNOWIE NA UL. SIKORSKIEGO]]> http://babice24.pl/artykul/kolizja-w-kwirynowie/123023 Saturday, 11 February 2017 15:26:51 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE W GMINNEJ SPÓŁCE WODNEJ]]> http://babice24.pl/artykul/zebranie-w-gminnej-spolce/123003 Saturday, 11 February 2017 09:53:18 +0200 <![CDATA[Z SESJI RADY GMINY STARE BABICE]]> http://babice24.pl/artykul/z-sesji-rady-gminy-stare/122923 Friday, 10 February 2017 12:35:59 +0200 <![CDATA[PRACOWITA DOBA NASZYCH STRAŻAKÓW]]> http://babice24.pl/artykul/pracowita-doba-naszych/122568 Wednesday, 8 February 2017 09:56:32 +0200 <![CDATA[CZY WYZNALI SOBIE MIŁOŚĆ ?]]> http://babice24.pl/artykul/czy-wyznali-sobie-milosc/122205 Sunday, 5 February 2017 16:11:37 +0200 <![CDATA[BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W BLIZNEM]]> http://babice24.pl/artykul/bal-karnawalowy-dla/121414 Monday, 30 January 2017 11:15:51 +0200 <![CDATA[ODDALIŚMY KOLEJNE LITRY KRWI, POZNALIŚMY NOWE SPRZĘTY W OSP LASKI]]> http://babice24.pl/artykul/oddalismy-kolejne-litry/121328 Sunday, 29 January 2017 19:39:29 +0200 <![CDATA[SAMOCHÓD WYLĄDOWAŁ NA OGRODZENIU]]> http://babice24.pl/artykul/samochod-wyladowal/121254 Sunday, 29 January 2017 09:26:33 +0200 <![CDATA[GARŚĆ INFORMACJI ZWIĄZANYCH Z OŚWIATĄ]]> http://babice24.pl/artykul/garsc-informacji-zwiazanych/114660 Thursday, 26 January 2017 13:21:56 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE W SPRAWIE PRZYSZŁOŚCI EDUKACJI W BORZĘCINIE DUŻYM]]> http://babice24.pl/artykul/zebranie-w-sprawie-przyszlosci/114367 Tuesday, 24 January 2017 13:51:27 +0200 <![CDATA[NOWOROCZNE SPOTKANIE SENIORÓW]]> http://babice24.pl/artykul/noworoczne-spotkanie/114052 Sunday, 22 January 2017 10:08:06 +0200 <![CDATA[DZIEŃ BABCI I DZIADKA W ZSP BORZĘCIN]]> http://babice24.pl/artykul/dzien-babci-i-dziadka/113993 Saturday, 21 January 2017 11:30:11 +0200