0°C zamglenie

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W BLIZNEM

W sobotę, 28 stycznia 2017 roku w Parafii Blizne odbył się Bal karnawałowy dla dzieci.

 

Bal dla dzieci został poprzedzony Mszą Świętą odprawioną o godz. 15.00 przez Ks. dr Janusza Stańczuka. Zaraz po Eucharystii pięknie poprzebierane dzieci wraz z rodzicami przemieściły się do salki katechetycznej. W tym roku ustalono, że wszyscy mają przebrać się za zwierzęta i nic w tym dziwnego, bo zanim rozpoczęły się gry, tańce i zabawy (oczywiście z nagrodami), wszyscy obejrzeli przedstawienie pt. Wielki wyścig osiołka”.

 

W najnowszej propozycji teatru parafialnego „Bliżej Nieba”, który założyła i prowadzi Aleksandra Perkowska, aktorzy zaprezentowali wszystkim zebranym historię Świętej Rodziny i osiołka, który zapragnął pomóc Marii i Józefowi w rozwiązaniu trudów codziennego życia. Bohater zamarzył, by wziąć udział w biegu, a poprzez rywalizację z innymi zwierzętami zająć wysokie miejsce i zdobyć główną nagrodę.

 

Jak skończyła się ta historia nie piszemy, gdyż spektakl będzie można obejrzeć jeszcze 5 lutego 2017 roku o godz. 18.00 w Centrum Kultury Izabelin oraz 7 marca 2017 roku o godz. 18.00 w Szkole Podstawowej w Starych Babicach. Zapraszamy.

 

Michał Starnowski

 

BAL KARNAWAŁOWY DLA DZIECI W BLIZNEM komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się