INTERBABINICZ ZA 2017 R.

04/01/2018 21:25
konkursy, INTERBABINICZ - zdjęcie, fotografia

Zaczynamy nowy konkurs - INTERBABINICZ - edycja trzynasta, czyli wspólną zabawę, konkurs www.babice.waw.pl i www.babice24.pl oraz innych lokalnych stron internetowych, które włączą się do Naszej akcji.

 

INTERBABINICZ - to wyróżnienie nadane przez społeczność Internautów lokalnych portali. Wyróżnienie to jest przyznawane osobie, która swą postawą i działalnością zasłużyła na uznanie i szacunek.

 

Otrzymują je ci, którzy podejmowali cenne inicjatywy i mogą poszczycić się szczególnymi osiągnięciami dla wspólnoty samorządowej, parafialnej, młodzieżowej lub po prostu miedzyludzkiej.

 

Wyróżnienie to będzie nadane po raz trzynasty w historii lokalnej wirtualnej rzeczywistości, a po raz pierwszy (i ostatni) w tym roku. 

 

Od 4 do 16 stycznia 2018 roku zgłaszamy kandydatury wraz z uzasadnieniem. Wybory potrwają 2,5 tygodnia, czyli do 31 stycznia włącznie.

 

Głos będzie można oddać tylko raz - na jedną osobę. Laureaci z ubiegłych lat nie mogą być kandydatami w tej edycji zabawy. 

 

1 lutego 2018 roku zostaną ogłoszone oficjalne wyniki INTERBABINICZA ZA 2017 rok, a zaraz potem postaramy się wręczyć wyróżnienie tej osobie, która zdobędzie największą liczbę głosów.

 

Dotychczasowych laureatów poznasz na: http://www.babice.waw.pl/interbabinicz.htm

 

Zapraszamy do udziału - już dziś możecie zgłaszać kandydatów - czyńcie to np. poniżej - w komentarzach do artykułu.

 

Zachęcam - Michał Starnowski

 

INTERBABINICZ ZA 2017 R. komentarze opinie

  • gość 2018-01-04 22:51:39

    JA BYM DAL BABINICZA KOMUS KTO SPOWODUJE ODBLOKOWANIE LIPKOWA. DROGE ZAMKNIETO 3 MIESIACE TEMU I NIC SIE NA NIEJ NIE DZIEJE. STANDARD MIESZKANIA W LIPKOWIE SPADA NA LEB NA SZYJE. KIEDY BYLEM RADNYM NA POCZATKU TEGO WIEKU RADA UCHWALILA PLANY ROZWOJU GMINY . NA JAKUBOWICZA MIAL BYC CHODNIK I SCIEZKA ROWEROWA NIE TYLKO NIE POWSTALY ALE ZAMKNIETO DROGE. Z KTOREJ SKADINAD I TAK NIE MOZNA WJECHAC NA WARSZAWSKA. POCZEKALBYM TROCHE Z TYM BABINICZEM I DAL GO NOWEMU WOJTOWI. MOZE MIALBY MOTYWACJE DO PRACY I DOTRZYMYWANIA SLOWA.

  • Gość - niezalogowany 2018-01-05 17:29:23

    Hanna Domańska ☺

  • gość 2018-01-06 11:39:00

    Hanna Domańska - od 4 do 16 stycznia 2018 roku zgłaszamy kandydatury wraz z uzasadnieniem.

  • gość 2018-01-15 09:34:09

    Hanna Domańska za dwukrotną scenę letnią, zorganizowanie SP w Zielonkach i przewodzenie wolontariuszom w gminie - wystarczy???

  • Gość Wojcieszyn - niezalogowany 2018-01-16 18:55:23

    Sławomir Sumka za wszelkie zaangażowanie w sprawy lokalnej społeczności. Dzięki podejmowanych inicjatywom mamy w gminie nowe, pięknie zagospodarowane tereny rekreacyjne: plac zabaw, siłownia, boisko oraz polana piknikowa. Pan Sławek zachęcił mieszkańców Wojcieszyna i okolic i wspólnymi siłami wykonując prace w czynię społecznym wykonali duze altany -wiaty. Najważniejsze, że Pan Sławek nie spoczywa na laurach a wręcz nakręca się w planach co można jeszcze zrobić dla mieszkańców. Potrafi zachęcić innych do partycypacji w roznych przedsięwzięciach czy ti finansowej, rzeczowej czy w postaci wkladu pracy. Poza swoim urzędem angazuje się także w pomoc organizując akcje pomocy dla ludzi potrzebujących wsparcia w odpowiedniej formie. Jednym słowem "dusza nie człowiek", do którego można się zwrócić o pomoc czy radę. Sympatią zaskarbia względy innych i potrafi zmobilizować i zintegrować ludzi, jak choćby przy budowaniu wspomnianych wiat. Dzieki Panu radnemu wiele osób miało okazję sue poznać i polubić. Takich ludzi powinno się doceniać :)

  • Karolina - niezalogowany 2018-01-16 21:56:49

    W PEŁNI SIE ZGADZAM!!! Radny Wojcieszyna Sławomir Sumka jest bardzo zaangażowany w sprawy całej gminy i na rzecz wszystkich jej mieszkańców. Oby wiecej takich osob reprezentowało nas jako mieszkańców! Taki lokalny społecznik z dobrym serduchem i otwarty dla ludzi.

  • Pan gość - niezalogowany 2018-07-10 14:42:25

    Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się dla naszej Gminy przemęcza, Sumka Sławek, rady gminy błyszcząca tęcza. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam prezes sto lat! To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie. Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! To śpiewałem ja – Jarząbek.

Dodajesz jako: |