5°C bezchmurnie

MIĘDZYPOKOLENIOWE SPOTKANIE SENIORÓW

W niedzielę, 15 października 2017 r. na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borzęcinie Dużym spotkali się Nasi Seniorzy na 11. Międzypokoleniowym Spotkaniu Seniorów.

 

Seniorów i gości przywitali: Radna Gminy Stare Babice Justyna Szczepanik i Prezes Stowarzyszenia Kulturalnego "Kotwica" Krzysztof Grzelak. W imieniu organizatorów Prezes wręczył gościom i obecnym na spotkaniu zespołom pamiątkowe podziękowania (widoczne na jednym ze zdjęć).

 

Jak zawsze na scenie pojawiły się nasze babickie zespoły i chóry oraz goście z sąsiedztwa. Nie zabrakło więc Chóru "Sami Swoi" z Borzęcina Dużego, "Ożarowskich Kumoszek" z Ożarowa Mazowieckiego i "Wesołych Wdówek" z Józefowa k. Ożarowa M. Dla zebranych wystąpili również: chór "Ballada" z Leszna i członkowie Klubu Seniora "Nadzieja" ze Starych Babic. Po raz pierwszy w do Borzęcina przyjechał zespół wokalny "Retro.ArtBem" z warszawskiego Bemowa. Dla przybyłych wystąpiły również "tańczące" dzieci i młodzież z ZSP w Borzęcinie Dużym.

 

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło Zastępcy Wójta Gminy Stare Babice Marcina Zająca, Kierownika GOPS Alicji Napurki, Księży z Parafii Borzęcin: Józefa Olczaka i Jana Wróbla, Radnych Gminy Stare Babice: Krzysztofa Szuby i Remigiusza Fijołka, Członków Gminnej Rady Seniorów wraz z jej Przewodniczącym Tadeuszem Wiśniewskim, Studentów Uniwersytetu III Wieku oraz przedstawicieli Obywatelskiego Parlamentu Seniorów.

 

Przedstawiciel naszej Redakcji uwiecznił na zdjęciach jedynie występy dwóch pierwszych zespołów. Niestety nie mogliśmy być obecni na całym spotkaniu.

 

Michał Starnowski

 

MIĘDZYPOKOLENIOWE SPOTKANIE SENIORÓW komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się