2°C pochmurno z przejaśnieniami

MISJE MARYJNE W PARAFII BABICE

We wszystkich Parafiach na teren Gminy Stare Babice odbywają się Misje Maryjne, które mają przygotować Wiernych do Peregrynacji, czyli Nawiedzenia Obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej.

 

W trzecim dniu Misji Maryjnych w Parafii Babice, tj. 11 listopada 2014 roku Wierni mogli wziąć udział w licznych Mszach Świętych i Nabożeństwach, którym (podobnie jak w dniach poprzednich) przewodniczył  O. Jarosław Obroślak z Zakonu OO. Paulinów.  

 

I tak np. o godz. 18.00 odprawiona została Msza Święta z nauką misyjną, a o godz. 21.00 wierni (dzieci, młodzież i dorośli) zebrali się na Apelu Jasnogórskim.  Niech te kilka zdjęć przybliży wszystkim to, co odbywa się obecnie w ramach Misji Maryjnych.

 

Nawiedzenie obrazu w Parafii Babice rozpocznie się 15 listopada br.  Nadmienimy, że dziś Obraz Matki Bożej Jasnogórskiej przebywa w Kościele  w Zakładzie dla Niewidomych w Laskach.  W uroczystościach uczestniczył i podczas Mszy Świętej homilię wygłosił Metropolita Warszawski -  Kardynał Kazimierz Nycz - kilka zdjęć z tego wydarzenia na www.izabelin24.pl

 

Michał Starnowski

MISJE MARYJNE W PARAFII BABICE komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się