17°C bezchmurnie

NIEDZIELNA KLAUDYNIADA

W niedzielne popołudnie, 23 września 2018 roku Mieszkańcy Klaudyna spotkali się na integracyjnym spotkaniu - Klaudyniadzie.

 

Spotkanie zorganizowane zostało tradycyjnie w "HOTELU STAWISKO" przy ul. plut. Józefa Ciećwierza, a wśród organizatorów wymienić należy: Wójta Gminy Stare Babice, Dyrektora Domu Kultury Stare Babice, Sołtysa i Radę Sołecką Klaudyna, Radną Klaudyna oraz Prezesa i członków Stowarzyszenia Klaudyn. I choć cała niedziela była pochmurna, to szczęśliwie tym roku nie popadało, a mieszkańcy dopisali.

 

Wśród wielu atrakcji jakie przygotowali organizatorzy nie zabrakło m. in.: dmuchawców, warsztatów kreatywnych i animacji dla dzieci, gier i zabaw sportowych, bilardu indyjskiego Carrom, turnieju strzeleckiego, konkursu muzycznego, pokazu sprzętu i wyposażenia babickiej straży pożarnej, policji i straży gminnej. Były też słodkie przekąski, grochówka serwowana przez bar Kabak z Lasek i przysmaki z grilla, które przygotowali pracownicy Hotelu Stawisko.

 

Impreza nie odbyłaby się, gdyby nie mieszkańcy, organizatorzy i oczywiście sponsorzy, których z pamięci (wybaczcie) nie jestem w stanie wymienić wszystkich.

 

Michał Starnowski

 

NIEDZIELNA KLAUDYNIADA komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się