17°C bezchmurnie

POLICYJNY POŚCIG ZAKOŃCZONY WYPADKIEM

Pościg, który ulicą Warszawską prowadzili Policjanci zakończył się groźnym wypadkiem.

 

Około północy z niedzieli na poniedziałek, tj. 16/17 lipca 2017 roku, Policjanci z Wydziały Ruchu Drogowego KPP w Starych Babicach pełniąc służbę przy ulicy Warszawskiej w Zielonkach próbowali zatrzymać do kontroli pojazd, który poruszał się w kierunku Leszna. Nie przyniosło to rezultatu, a przed chwilą zatrzymywana Skoda Praktik z dużą prędkością zaczęła oddalać się od policyjnego patrolu. Policjanci ruszyli w pościg, który zakończył się w Wojcieszynie (na granicy z miejscowością Koczargi Nowe). Osobowo-dostawczy pojazd po wypadnięciu z drogi i uderzeniu w drzewo,  zatrzymał się dopiero na słupie energetycznym.

 

Zawezwane służby, w tym Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna z Borzęcina Dużego i Błonia, Pogotowie Energetyczne i dodatkowe policyjne radiowozy miały co robić przez dłuższy czas.

 

Pojazdem podróżowało dwóch obcokrajowców (prawdopodobnie obywateli Ukrainy). Jeden z nich (pasażer) w stanie bardzo ciężkim został zabrany do szpitala, kierowca zaś trafił do policyjnego aresztu. Specjalistyczne badania potwierdzą, czy kierowca był pod wpływem alkoholu, a policyjne i prokuratorskie dochodzenie ustali przyczynę niezatrzymania się do policyjnej kontroli, ucieczki i spowodowania zagrożenia w ruchu lądowym.

 

Michał Starnowski; fot. OSP Borzęcin Duży.

 

POLICYJNY POŚCIG ZAKOŃCZONY WYPADKIEM komentarze opinie

  • gość 2017-07-17 19:36:57

    Tak jest ! Wiecej ukraincow sprowadzajcie ! Niedlugo czlowiek bedzie sie bac wyjsc z domu, bo beda dalej darli jape o "polaczkach i ich kurwach" czcac ludobojce Bandere, tak jak to sie teraz w ich szkolach robi...

Dodajesz jako: Zaloguj się