5°C bezchmurnie

STARE BABICE - UWAGI DO PLANÓW TYLKO DO PIĄTKU

Przypominamy, że uwagi do koncepcji można składać do piątku, tj. do 9 lutego 2018 r.

 

W poniedziałek, 5 lutego 2018 roku w budynku Urzędu Gminy Stare Babice odbyło się spotkanie dotyczące koncepcji miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego części wsi Stare Babice "Sienkiewicza - Zielona", czyli obszaru zawartego pomiędzy: ul. Sienkiewicza, ul. Izabelińską, ul. Zieloną i ul. Pohulanka. Cały obszar objęty zmianą ma ponad 100 hektarów i zobrazowany został na jednym z zawartych zdjęć.

 

Na spotkanie, które odbyło się w dniu 5 lutego 2018 r. i miało charakter dyskusji publicznej przybyło około 60 osób. Założenia planu przedstawił zebranym Wójt Gminy Stare Babice Krzysztof Turek i Kierownik Referatu Planowania Przestrzennego Kazimierz Steć. Urzędnicy odpowiadali też na zapytania Mieszkańców i właścicieli terenów.

 

Wszystkim zainteresowanym tym obszarem przypominamy, że uwagi do koncepcji można składać do piątku, tj. do 9 lutego 2018 r.

 

Całą ogłoszenie, jak również mapę w lepszej rozdzielczości można prześledzić na stronie internetowej UG SB - http://www.stare-babice.pl/pl/news/og%C5%82oszenie-30

 

Michał Starnowski - Radny Gminy Stare Babice

 

STARE BABICE - UWAGI DO PLANÓW TYLKO DO PIĄTKU komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się