WALNE ZEBRANIE W OSP BABICE


babice24.pl
18/03/2019

zebrania Stare Babice16 marca 2019 roku Strażacy z OSP Stare Babice podsumowali swoją działalność za rok 2018.

 

16 marca 2019 roku w budynku babickiej remizy przy ul. Wieruchowskiej 5 odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawcze, na którym babiccy strażacy podsumowali działalność swojego stowarzyszenia za 2018 rok.

 

Na tegoroczne zebranie przybyli: Wójt Sławomir Sumka, Jego Zastępca dh Tomasz Szuba, Przewodniczący Rady Gminy Henryk Kuncewicz oraz wielu Radnych i Sołtysów z terenu całej gminy Stare Babice. Z zaproszenia Prezesa OSP dh Gracjana Klimka skorzystali również delegacji z OSP Borzęcin Duży z Prezesem OSP dh Pawłem Majchrzakiem i OSP Izabelin, Przedstawiciel Komendanta Powiatowego PSP kpt. Kamil Golba, Kapelan Gminny OSP ks. Jan Szubka, Dyrektor KPN Mirosław Markowski, Komendant Gminny Ochrony Przeciwpożarowej Paweł Janiszewski i Przedstawiciel GPK Eko-Babice sp. z o.o. Jan Kalinowski, jak również członkowie honorowi i seniorzy, którzy dawniej czynnie uczestniczyli w życiu jednostki.

 

Zebranie poprowadził Wiceprezes OSP dh Michał Starnowski, a na Sekretarza wybrano dh Dominika Trzaskowskiego. Tradycyjnie przeczytano sprawozdania z działalności OSP za okres sprawozdawczy. Wiceprezes OSP dh Łukasz Sawionek przedstawił sprawozdanie z działalności OSP, Skarbnik OSP dh Tomasz Starnowski odczytał sprawozdanie finansowe, a Przewodnicząca Komisji Rewizyjnej dh Cornelia Suttner przedstawiła sprawozdanie Komisji Rewizyjnej OSP. Druhny i Druhowie udzielili również absolutorium Zarządowi OSP za rok 2018.

 

Oprócz sprawozdania za 2018 roku dużo mówiono również o planach i zamierzeniach na rok bieżący. Perspektywy rozwoju i działalności straży, to w szczególności wykończenie piętra w nowej strażnicy, zakup drabiny lub podnośnika mechanicznego, jak również zagadnienia operacyjno-szkoleniowe, ćwiczebne i sportowe. W wolnych wnioskach głos zabierali zaproszeni goście, którzy dziękowali strażakom za zaangażowanie i deklarowali, że będą wspierać działalność OSP.

 

Michał Starnowski, fot. Maciej Szuba

 

 
WALNE ZEBRANIE W OSP BABICE - komentarze opinie (1)

gość
19/03/2019

"Skarbnik OSP dh Tomasz Starnowski odczytała sprawozdanie finansowe"
Tomasz Starnowski z naciskiem ODCZYTAŁA
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów.

Czytaj więcej


Ostanio w zebrania


TOP 5

Ogłoszenia

wróć

pełna wersja portalu