8°C bezchmurnie

WRĘCZYLIŚMY INTERBABINICZA ZA 2017 R.

W poniedziałek, 19 lutego 2018 roku spotkaliśmy się z ks. Grzegorzem Kozickim - babickim Proboszczem - Laureatem Nagrody "InterBabinicz" za 2017 rok.

W obecności ks. Marka Pawlaka (wikarego), Adama Klimka (kościelnego), w imieniu Administratorów lokalnych portali internetowych wyróżnienie babickiemu Proboszczowi wręczyli: Michał Starnowski (babice.waw.pl i babice24.pl) oraz Tomasz Szuba i Dariusz Smoliński (Goniec Babicki).

 

W uroczysty sposób pamiątkowa statuetka i dyplom trafiły w ręce człowieka, który swą postawą i działalnością zasłużył na uznanie i szacunek Internautów. Pokrótce przedstawiono historię powstania nagrody InterBabinicza, przypomniano kolejnych Laureatów oraz omówiono zasady wyłaniania i głosowania na zgłoszone kandydatury. W tym roku nagrodę "InterBabinicza" wręczono po raz trzynasty.

 

W 2017 roku minęło 10 lat jak Ks. Kozicki jest w Babicach. Dał się poznać jako dobry gospodarz, przeprowadził remonty kościoła wewnątrz i zewnątrz, zrobił porządek w ogrodach parafialnych, powiększył parking, odnowił ogrodzenie i zezwolił na ścięcie rogu (Rynek/Sienkiewicza). W zeszłym roku wymienił wszystkie drzwi wejściowe do kościoła i bramę wjazdową.

 

W tej edycji konkursu oddano rekordową liczbę 3060 głosów, w tym 1510 głosów na tegorocznego Laureata (49% wszystkich głosujących internautów). Tegoroczna edycja, to trzynasta odsłona konkursu, którą zapoczątkowali twórcy nieistniejącej już strony internetowej www.lipkow.net

 

Dotychczasowymi laureatami zostawali: Tadeusz Chudecki, ks. Jan Szubka, Bronisław Opacki, Michał Starnowski, Arkadiusz Florczak, Zbigniew Załęski i Marcin Łada, Marek Berkowski, Leszek Poborczyk, Stanisław Fijałkowski, ks. Bogdan Wosławski, Joanna Trojak, Jerzy Bogdan Raczek i ks. Grzegorz Kozicki.

 

Dziękujemy wszystkim za udział w tej zabawie !!! Kolejna edycja już za rok.

 

w imieniu Administratorów: Michał Starnowski

fot. Adam Klimek i ks. Marek Pawlak

 

WRĘCZYLIŚMY INTERBABINICZA ZA 2017 R. komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się