<![CDATA[babice24.pl - ]]> https://babice24.pl/rss pl <![CDATA[ZEBRANIA SOŁECKIE W NAJBLIŻSZYM CZASIE]]> https://babice24.pl/artykul/zebrania-soleckie-w/609762 Wednesday, 13 February 2019 20:17:04 +0200 <![CDATA[ ZAPROSZENIE NA PROFILAKTYCZNE BADANIA PIERSI W IZABELINIE I STARYCH BABICACH]]> https://babice24.pl/artykul/-zaproszenie-na-profilaktyczne/608388 Thursday, 7 February 2019 15:36:55 +0200 <![CDATA[ZAPROSZENIE NA BEZPŁATNE WARSZTATY DLA OPIEKUNÓW DOMOWYCH]]> https://babice24.pl/artykul/zaproszenie-na-bezplatne/608188 Wednesday, 6 February 2019 20:02:29 +0200 <![CDATA[A MOŻE RANDKA W PEDI PEDI?]]> https://babice24.pl/artykul/a-moze-randka-w-pedi/607947 Tuesday, 5 February 2019 17:59:20 +0200 <![CDATA[BABINICZ 2018 BEZ NIESPODZIANKI]]> https://babice24.pl/artykul/babinicz-2018-bez-niespodzianki/607712 Monday, 4 February 2019 19:28:50 +0200 <![CDATA[ODDALIŚMY KREW]]> https://babice24.pl/artykul/oddalismy-krew/607677 Monday, 4 February 2019 15:31:38 +0200 <![CDATA[TEATR MEWA ZAPRASZA NA SPEKTAKL PT. "KTO OTWORZY DRZWI?"]]> https://babice24.pl/artykul/teatr-mewa-zaprasza-na/607269 Saturday, 2 February 2019 10:46:49 +0200 <![CDATA[TOURUS STUDIO W MOŚCISKACH POSZUKUJE DO PRACY]]> https://babice24.pl/artykul/tourus-studio-w-mosciskach/607066 Friday, 1 February 2019 11:17:20 +0200 <![CDATA[LA MERIEM - MIEJSCE, GDZIE ZAPACH TO DOTYK, KTÓRY CZUJEMY Z DALEKA!]]> https://babice24.pl/artykul/la-meriem--miejsce/606450 Tuesday, 29 January 2019 18:59:54 +0200 <![CDATA[NOWE STAWKI ZA ODBIÓR ODPADÓW]]> https://babice24.pl/artykul/nowe-stawki-za-odbior/605958 Monday, 28 January 2019 09:39:17 +0200 <![CDATA[TEGOROCZNY INTERBABINICZ ZOSTAJE ODWOŁANY]]> https://babice24.pl/artykul/tegoroczny-interbabinicz/602052 Tuesday, 22 January 2019 22:08:20 +0200 <![CDATA[NOWOROCZNE SPOTKANIE SENIORÓW]]> https://babice24.pl/artykul/noworoczne-spotkanie/601662 Monday, 21 January 2019 10:50:14 +0200 <![CDATA[KONCERT MŁODYCH LUDZI Z UKRAINY]]> https://babice24.pl/artykul/koncert-mlodych-ludzi/601560 Sunday, 20 January 2019 19:42:28 +0200 <![CDATA[SUKCES NASZEGO WOŚP W CIENIU GDAŃSKIEJ TRAGEDII]]> https://babice24.pl/artykul/sukces-naszego-wosp/590193 Tuesday, 15 January 2019 00:07:14 +0200 <![CDATA[W WOJCIESZYNIE BEZ WYBORÓW]]> https://babice24.pl/artykul/w-wojcieszynie-bez-wyborow/590159 Monday, 14 January 2019 19:31:13 +0200 <![CDATA[JASEŁKA W LIPKOWIE]]> https://babice24.pl/artykul/jaselka-w-lipkowie/589837 Sunday, 13 January 2019 14:42:59 +0200 <![CDATA[KONCERT GOSPEL RADOM]]> https://babice24.pl/artykul/koncert-gospel-radom/585443 Saturday, 12 January 2019 12:49:00 +0200 <![CDATA[IX KOLĘDOWANIE W BLIZNEM]]> https://babice24.pl/artykul/ix-koledowanie-w-bliznem/578162 Friday, 11 January 2019 15:13:10 +0200 <![CDATA[DZIESIĄTKA BABICKA PO RAZ CZWARTY - ZAPISY JUŻ WYSTARTOWAŁY!]]> https://babice24.pl/artykul/dziesiatka-babicka-po/575046 Thursday, 10 January 2019 21:00:28 +0200 <![CDATA[MARSZAŁEK ADAM STRUZIK W GMINIE STARE BABICE]]> https://babice24.pl/artykul/marszalek-adam-struzik/570081 Wednesday, 9 January 2019 21:31:10 +0200 <![CDATA[INFORMACJA ZTM DOT. LINII L18]]> https://babice24.pl/artykul/informacja-ztm-dot-linii/569968 Wednesday, 9 January 2019 11:39:42 +0200 <![CDATA[NARODZIŁA SIĘ TRADYCJA KOLĘDOWANIA]]> https://babice24.pl/artykul/narodzila-sie-tradycja/568824 Sunday, 6 January 2019 17:45:00 +0200 <![CDATA[WSPÓLNE KOLĘDOWANIE W ZIELONKACH]]> https://babice24.pl/artykul/wspolne-koledowanie/568770 Sunday, 6 January 2019 09:35:48 +0200 <![CDATA[BORZĘCIŃSKIE JASEŁKA]]> https://babice24.pl/artykul/borzecinskie-jaselka/568650 Saturday, 5 January 2019 11:37:34 +0200 <![CDATA[STŁUCZKA NA MOSTKU W LIPKOWIE]]> https://babice24.pl/artykul/stluczka-na-mostku-w/568612 Friday, 4 January 2019 23:01:34 +0200 <![CDATA[INTERBABINICZ ZA 2018 R.]]> https://babice24.pl/artykul/interbabinicz-za-2018/568348 Thursday, 3 January 2019 15:29:00 +0200 <![CDATA["BACÓWKA" W BABICACH ZAPRASZA]]> https://babice24.pl/artykul/bacowka-w-babicach/567229 Thursday, 27 December 2018 16:22:49 +0200 <![CDATA[BABICKA PASTERKA Z KARDYNAŁEM]]> https://babice24.pl/artykul/babicka-pasterka-z-kardynalem/566945 Tuesday, 25 December 2018 09:16:30 +0200 <![CDATA[NOWA RZEŹBA W BABICACH]]> https://babice24.pl/artykul/nowa-rzezba-w-babicach/566032 Thursday, 20 December 2018 13:14:29 +0200 <![CDATA[JASEŁKA W PRZEDSZKOLU]]> https://babice24.pl/artykul/jaselka-w-przedszkolu/565895 Wednesday, 19 December 2018 21:06:54 +0200 <![CDATA[SPOTKANIE WIGILIJNE W OSP BABICE]]> https://babice24.pl/artykul/spotkanie-wigilijne-w/565588 Tuesday, 18 December 2018 16:05:17 +0200 <![CDATA[OPŁATEK U SENIORÓW]]> https://babice24.pl/artykul/oplatek-u-seniorow/565575 Tuesday, 18 December 2018 15:15:39 +0200 <![CDATA[JARMARK Z DZIAŁAJMY RAZEM]]> https://babice24.pl/artykul/jarmark-z-dzialajmy/565485 Tuesday, 18 December 2018 11:01:56 +0200 <![CDATA[PIERWSZY ŚNIEG I WYPADEK]]> https://babice24.pl/artykul/pierwszy-snieg-i-wypadek/565391 Monday, 17 December 2018 20:28:19 +0200 <![CDATA[UBEZPIECZENIE NA NARTY - ROZSĄDNY POMYSŁ CZY ZBĘDNY WYDATEK?]]> https://babice24.pl/artykul/ubezpieczenie-na-narty/562034 Tuesday, 11 December 2018 16:30:57 +0200 <![CDATA[V GALA WOLONTARIATU]]> https://babice24.pl/artykul/v-gala-wolontariatu/561384 Saturday, 8 December 2018 15:18:16 +0200 <![CDATA[NAJBLIŻSZE WYDARZENIA W BIBLIOTECE PUBLICZNEJ]]> https://babice24.pl/artykul/najblizsze-wydarzenia/560966 Thursday, 6 December 2018 16:01:31 +0200 <![CDATA[WYPADEK W UMIASTOWIE]]> https://babice24.pl/artykul/wypadek-w-umiastowie/560701 Wednesday, 5 December 2018 16:23:06 +0200 <![CDATA[MIKOŁAJKOWE TURNIEJE PIŁKI NOŻNEJ]]> https://babice24.pl/artykul/mikolajkowe-turnieje/560658 Wednesday, 5 December 2018 13:55:56 +0200 <![CDATA[JARMARK LATCHORZEWSKI]]> https://babice24.pl/artykul/jarmark-latchorzewski/559857 Sunday, 2 December 2018 20:11:38 +0200