<![CDATA[babice24.pl - ]]> https://babice24.pl/rss pl <![CDATA[NOWE W STRAŻY GMINNEJ]]> https://babice24.pl/artykul/nowe-w-strazy-gminnej/520249 Saturday, 13 October 2018 21:03:41 +0200 <![CDATA[OSTATNI KONCERT XIV FESTIWALU]]> https://babice24.pl/artykul/ostatni-koncert-xiv-festiwalu/518852 Sunday, 7 October 2018 20:04:02 +0200 <![CDATA[BALFOLKOWA POTAŃCÓWKA]]> https://babice24.pl/artykul/balfolkowa-potancowka/518792 Sunday, 7 October 2018 13:32:56 +0200 <![CDATA[POŻAR PRZY URZĘDZIE]]> https://babice24.pl/artykul/pozar-przy-urzedzie/517490 Monday, 1 October 2018 14:41:53 +0200 <![CDATA[RELIGIJNO-PATRIOTYCZNIE]]> https://babice24.pl/artykul/religijno-patriotycznie/517430 Monday, 1 October 2018 11:44:49 +0200 <![CDATA[JESIENNE KRWIODAWSTWO]]> https://babice24.pl/artykul/jesienne-krwiodawstwo/517277 Sunday, 30 September 2018 13:52:48 +0200 <![CDATA[CZOŁGI W BABICACH]]> https://babice24.pl/artykul/czolgi-w-babicach/517210 Saturday, 29 September 2018 20:51:52 +0200 <![CDATA[NIEDZIELNA KLAUDYNIADA]]> https://babice24.pl/artykul/niedzielna-klaudyniada/513279 Sunday, 23 September 2018 18:41:35 +0200 <![CDATA[JANÓW I ZIELONKI WIEŚ]]> https://babice24.pl/artykul/janow-i-zielonki-wies/510333 Saturday, 22 September 2018 08:41:15 +0200 <![CDATA[POTRĄCENIE W ZIELONKACH]]> https://babice24.pl/artykul/potracenie-w-zielonkach/509391 Friday, 21 September 2018 13:59:44 +0200 <![CDATA[ZAPRASZAMY NA AKCJĘ KRWIODAWSTWA]]> https://babice24.pl/artykul/zapraszamy-na-akcje/509068 Thursday, 20 September 2018 19:31:31 +0200 <![CDATA[W STARYCH I W NOWYCH]]> https://babice24.pl/artykul/w-starych-i-w-nowych/508404 Tuesday, 18 September 2018 11:04:59 +0200 <![CDATA[DZIEŃ STRAŻY I SOŁECTWA]]> https://babice24.pl/artykul/dzien-strazy-i-solectwa/508206 Monday, 17 September 2018 12:29:30 +0200 <![CDATA[MSZA NA GRANICY DWÓCH GMIN]]> https://babice24.pl/artykul/msza-na-granicy-dwoch/508062 Sunday, 16 September 2018 19:04:47 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE POD CHMURKĄ]]> https://babice24.pl/artykul/zebranie-pod-chmurka/507928 Saturday, 15 September 2018 20:02:55 +0200 <![CDATA[DWA ZEBRANIA W PIĄTEK]]> https://babice24.pl/artykul/dwa-zebrania-w-piatek/507871 Saturday, 15 September 2018 14:38:35 +0200 <![CDATA[LATCHORZEW I KWIRYNÓW]]> https://babice24.pl/artykul/latchorzew-i-kwirynow/507254 Wednesday, 12 September 2018 22:56:23 +0200 <![CDATA[TRZY ZEBRANIA SOŁECKIE]]> https://babice24.pl/artykul/trzy-zebrania-soleckie/507149 Wednesday, 12 September 2018 13:37:01 +0200 <![CDATA[II PIKNIK PARAFIALNY]]> https://babice24.pl/artykul/ii-piknik-parafialny/506739 Monday, 10 September 2018 20:44:29 +0200 <![CDATA[RADIOSTACJA W ŚWIETLE NIEPODLEGŁEJ]]> https://babice24.pl/artykul/radiostacja-w-swietle/506399 Sunday, 9 September 2018 12:01:03 +0200 <![CDATA[ZEBRANIE W TOPOLINIE]]> https://babice24.pl/artykul/zebranie-w-topolinie/506240 Saturday, 8 September 2018 08:24:37 +0200 <![CDATA[ZAKOŃCZENIE SCENY LETNIEJ]]> https://babice24.pl/artykul/zakonczenie-sceny-letniej/503628 Sunday, 2 September 2018 16:41:22 +0200 <![CDATA[BORZĘCIN NA STAREJ FOTOGRAFII]]> https://babice24.pl/artykul/borzecin-na-starej-fotografii/503584 Sunday, 2 September 2018 10:06:16 +0200 <![CDATA[NIEDUŻA FREKWENCJA NA ZEBRANIU]]> https://babice24.pl/artykul/nieduza-frekwencja-na/502879 Wednesday, 29 August 2018 15:33:09 +0200 <![CDATA[KURTYNA WODNA W BABICACH]]> https://babice24.pl/artykul/kurtyna-wodna-w-babicach/498930 Wednesday, 8 August 2018 11:42:31 +0200 <![CDATA[PIELGRZYMI W BABICACH]]> https://babice24.pl/artykul/pielgrzymi-w-babicach/498442 Sunday, 5 August 2018 12:43:45 +0200 <![CDATA[LIPCOWY ODPUST PARAFIALNY]]> https://babice24.pl/artykul/lipcowy-odpust-parafialny/484442 Monday, 30 July 2018 15:54:53 +0200 <![CDATA[UTRUDNIENIA NA WARSZAWSKIEJ ]]> https://babice24.pl/artykul/utrudnienia-na-warszawskiej/484432 Monday, 30 July 2018 15:11:21 +0200 <![CDATA[W DZIEŃ PATRONA KIEROWCÓW]]> https://babice24.pl/artykul/w-dzien-patrona-kierowcow/484430 Monday, 30 July 2018 15:00:25 +0200 <![CDATA[OD WRZEŚNIA I STREFA W GMINIE IZABELIN]]> https://babice24.pl/artykul/od-wrzesnia-i-strefa/473176 Friday, 6 July 2018 14:17:29 +0200 <![CDATA[POMYSŁ DOBRY, CZY OD CZAPY ???]]> https://babice24.pl/artykul/pomysl-dobry-czy-od/473152 Friday, 6 July 2018 12:39:32 +0200 <![CDATA[MISTRZOSTWA POLSKI F3K ]]> https://babice24.pl/artykul/mistrzostwa-polski-f3k/470923 Sunday, 24 June 2018 22:27:16 +0200 <![CDATA[NOC ŚWIĘTOJAŃSKA W BORZĘCINIE]]> https://babice24.pl/artykul/noc-swietojanska-w/470820 Saturday, 23 June 2018 22:00:51 +0200 <![CDATA[SCENA LETNIA W DOMU KULTURY]]> https://babice24.pl/artykul/scena-letnia-w-domu-kultury/470814 Saturday, 23 June 2018 21:06:01 +0200 <![CDATA[RUSZYŁA "KRAINA CHOPINA"]]> https://babice24.pl/artykul/ruszyla-kraina-chopina/470796 Saturday, 23 June 2018 16:32:37 +0200 <![CDATA[WIANKI W BLIZNEM]]> https://babice24.pl/artykul/wianki-w-bliznem/470450 Thursday, 21 June 2018 19:51:41 +0200 <![CDATA[NOWY SZTANDAR I TABLICA]]> https://babice24.pl/artykul/nowy-sztandar-i-tablica/469881 Tuesday, 19 June 2018 11:41:31 +0200 <![CDATA[RUSZYŁA SCENA LETNIA]]> https://babice24.pl/artykul/ruszyla-scena-letnia/469472 Sunday, 17 June 2018 10:17:37 +0200 <![CDATA[KONCERT CHARYTATYWNY]]> https://babice24.pl/artykul/koncert-charytatywny/468373 Monday, 11 June 2018 15:00:26 +0200 <![CDATA[PIKNIK W STANISŁAWOWIE]]> https://babice24.pl/artykul/piknik-w-stanislawowie/468340 Monday, 11 June 2018 13:00:41 +0200